


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал твердый YES одинарный с двумя клапанами HP-04 "Tmnt"
Такий пенал Yes ідеально підійде для учнів молодших класів. Зручний, компактний, не займає багато місця в рюкзаку. Пенал-книжка оснащений містким відділом з двома клапанами, що закривається на застібку-блискавку. Матеріал: поліестер.
| Вага | 230г |
| Висота | 4см |
| Довжина | 20,5 см |
| Додаткові переваги | наявність органайзера |
| Кількість клапанів | 2 клапана |
| Матеріал | поліестер |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 4 см |
| Ширина | 14 см |
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вага | 185 г |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 20 см |
| Глибина | 17.0 |
- Ціна: 370 ₴

