


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал твердий на два відділення без наповнення. Завдяки міцному ламінованого каркаса і щільно пристроченным петельок з кольорової гуми, канцелярське приладдя у пеналах завжди будуть в порядку. Пенал має надійну застібку-блискавку в колір виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 3.5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Виробник | 1 Вересня |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 14 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20.5 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувацькі характеристики | |
| матеріал | поліестер |
| відділення | дві змійки |
- Ціна: 305 ₴

