


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал твердий 1Вересня одинарний з клапаном HP-03 "Tmnt"
Для всієї дрібної канцелярії – пенал «1 Вересня». Він ідеально зберігає форму – і заповнений, і порожній. Для цього всередині пенала передбачені жорсткі вставки. Внутрішній блок включає одне основне відділення, а також спеціальну вставку – клапан для ручок, лінійок, пензлики, гумки та інших шкільних приналежностей. Зсередини пенал легко чистити від слідів ручки або простого олівця за рахунок гладкого покриття.
| Вага | 185м |
| Висота | 3,2 см |
| Довжина | 20,5 см |
| Додаткові переваги | наявність органайзера |
| Кількість клапанів | 1 клапан |
| Матеріал | поліестер |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 3 см |
| Вага | 185 г |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | поліестер |
- Ціна: 260 ₴

