


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал твердый YES двойной HP-01 "Tmnt"
Зберігати дрібну канцелярію в порядку допомагає твердий подвійний пенал Yes. Завдяки жорстким вставкам він зберігає свою форму незалежно від заповнювання. Внутрішній блок включає два основних відділення для ручок, лінійок, пензлики, гумки та інших шкільних приналежностей. Зсередини пенал легко чистити від слідів ручки або простого олівця за рахунок гладкого покриття. Матеріал: поліестер.
| Вага | 220г |
| Висота | 4,5 см |
| Довжина | 20см |
| Матеріал | поліестер |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Тип пенала | Пенал твердий подвійний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 220 г |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | поліестер |
- Ціна: 280 ₴

