

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал твердий одинарний без наповнення. Відкидний клапан призначений для розміщення більшої кількості предметів. Завдяки міцному ламінованого каркаса і щільно пристроченным петельок з кольорової гуми, канцелярське приладдя у пеналах завжди будуть в порядку. Пенал має надійну застібку-блискавку в колір виробу.
| Висота | 3,2 см |
| Тип пенала | Пенал твердий |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Вага | 161г |
| Довжина | 20,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Вага | 161 г |
| Користувацькі характеристики | |
| матеріал | поліестер |
| відділення | одне основне з 1 клапаном |
- Ціна: 180 ₴

