


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічний сніговик зв'язаний з плюшевої пряжі. Висота іграшки 45 см. Шапочка оленя і шарфик знімаються. Сніговик буде чудовим подарунком на різдво, під ялинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Лялька |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 19 см |
| Довжина | 45 см |
| Вага | 500 г |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 300 ₴

